Tým

Akciový pivovar Libertas

Jsme pivovarníci, kteří usilují o dokonalost.

V centru našeho zájmu je pivo. Ani řemeslné, ani průmyslové, prostě dokonalé pivo.

Respektujeme a navazujeme na tradici našich předků – pivovarníků, kteří udělali z naší země jednu z pivovarských velmocí. Nechceme zůstat ve stínu minulosti, věříme v inovace a neustálé hledání nových možností.

Věříme, že pouze nejlepší suroviny, dokonalá technologická kázeň a umění našich sladovníků jsou zárukou dokonalého piva.

Věříme v různorodost, nepředvídatelnost biochemických procesů při výrobě piva, která nám přináší nekonečnou inspiraci.

Věříme v charakter našeho piva utvářeného autenticitou, transparentností a vizí těch, kdo ho vaří.

Věříme, že dokonalé pivo může udělat každý moment vašeho života ještě lepším.

My jsme LIBERTAS.

Robert Franěk

Rádi bychom vám představili tým, který stojí za úvalským pivovarem a začneme tím nejdůležitějším. Vrchním sládkem Akciového pivovaru LIBERTAS a.s. je Robert Franěk.
Robert se věnuje pivovarnictví od roku 1990, kdy se vyučil sladovníkem v Pražských pivovarech. Pivovarnické zkušenosti získával během svých angažmá v zahraničí. Před příchodem do Úval pracoval jako vrchní sládek pivovarů Hendrych a Kamenice nad Lipou.

Roman Martinák

Máme sládka, ale co hospodský? Dalším členem našeho týmu je Roman Martinák.
Roman se řemeslu vyučil na Hotelové škole v Havířově a hned po škole si to namířil do světa. Zkušenosti sbíral v různých podnicích v Itálii a v Praze. Za zmínku stojí podniky U Fleků nebo U Pinkasů, kde pracoval jako číšník a výčepní, Palác Žofín a Lví dvůr na Pražském hradě, kde pracoval jako F&B Manager.
V současné době provozuje Hospodu na dobrým místě a Bistro v Úvalech. V roce 2016 uzavřel sňatek s Akciovým pivovarem LIBERTAS a.s..
Sládek pivo vaří, hospodský ho dělá!

Jaroslav Weis

Dalším členem týmu Libertas, kterého vám chceme představit, je Jaroslav Weis. Má nelehký úkol – na všechno dohlížet a všechny nás zezadu řídit. Jaroslav právě chytil druhou profesní mízu a byl znovu povolán do služby. Uplatňuje u nás své dlouholeté zkušenosti, které získal u německé firmy Krones, největšího světového výrobce technologií v oblasti pivovarnictví a potravinářství, kde působil 30 let na pozici nejvyššího. Pracoval také na Generálním ředitelství pivovarů a sladoven.
Prostě celý život se pohybuje v tom nejkrásnějším oboru.

Jaromír Stemberg

Jaromír je v našem týmu, aby dohlédl na všechna čísla. Vystudoval ekonomii na City University of New York a úspěšně dokončil doktorandské studium ve Washingtonu. Od roku 1994 pracuje na různých managerských pozicích ve finanční sféře. V současné době působí jako jednatel ve společnosti Alfa účetní s.r.o. Samozřejmě miluje pivo a libuje si v hromadách účetních dokladů, tak mu trošku přidáme.

Vašek Bláha

Sládek pivo vaří, hospodský ho dělá, ale někdo musí složit pivovarskou píseň. Proto jsme rádi, že je v našem týmu Vašek Bláha! Vašek je úvalský patriot, má rád pivo stejně jako my, je to muzikant a kapelník úvalské skupiny Divokej Bill. Až ho potkáte, tak se ho nezapomeňte zeptat, kdy už ta pivovarská pecka bude hotová?

Lucie Vlasová

Naší ozdobou pivovaru je Lucie. Už od prvního otevření pivovarských vrat tu s námi stála. Vystudovala produkční činnost v umění a reklamě. Má na starosti veškerou agendu: e-shop, maloobchodní prodej z pivovaru, objednávky velkoobchodních zákazníků, expedici a sociální sítě, ale hlavně péči o celý pivovar a výčep.

Jarda Weis

Tak už o nás víte skoro všechno. Ale abyste snadno našli každé místo, “kde pivo je hvězda” a pití piva s námi vás bavilo, musíme být nejen pořádně vidět, ale také trochu poladit ten marketing. Proto je v našem týmu Jarda Weis. Vystudoval sportovní management na Karlově universitě v Praze a 15 let makal v korporátech od obchodníka po obchodního ředitele. Pak přišel na to, že život nejsou jen meetingy, tabulky a reporty a proto, že většina z jeho pracovní dráhy byla v distribuci dovozového alkoholu, pivařina byla jasná volba!

Arnold Arny Stemberg

Naše IT podpora a mladý účetní mág v týmu. Jeho neopotřebovaný mozek znalý všech nových technologií je pro Libertas velkým přínosem. Je čerstvým inženýrem v oboru řízení podniku a podnikových financí. Zkrátka jablko nepadá daleko od stromu. Z celého pivovaru je největším milovníkem, degustátorem a konzumentem kyseláčů všeho druhu.

Martin Pišín

Čím víc piva, tím víc sládků. Proto v našem týmu přibyl ostřílený matador Martin. Velký milovník vlaků a lokomotiv, ale především českého ležáku. Vystudoval SPŠPT obor kvasná technologie a pivovarství. V minulosti působil ve Výzkumném ústavu pivovarském a sladařském  a v pivovarech Braník, Staropramen, Pivovarský dům Praha, Břevnovský klášterní pivovar a nakonec zakotvil u nás v Libertasu.

Jakub Hrušovský

Je naše nejmladší posila ve výrobě a díky své technické zdatnosti má na starosti stáčecí linku na lahve. Pod svá křídla si ho vzal náš sládek Robert, zasvětil ho do krásy pivovarského řemesla a vypadá to, že se nám v Libertasu rodí další člen nové generace mistrů sládků.

Ministr Slunce

Každá velká zahrada i ta naše pivovarská potřebuje svého zahradníka v každém ročním období. A jelikož Patrik miluje vše zelené, tak trávník a celá zahrada v jeho péči je vskutku perfektózní. Zkrátka dělá čest své profesi a aby taky ne, když každý den trénoval jako greenkeeper na golfovém hřišti ve Mstěticích.

Spolupracujeme:

Alkobazar

Partneři:

Libertas brand: Fiala & Šebek – Visual Communications a.s

Hlavní architekt: Michal Grošup, MiG Architekti

Design a interier výčepu : Barbora Hrtáňová

Obrazy :  Tomski & Polanski

Foto : Aleš Foff, Jiří Tashi Vondráček, Robert Brajer

Technologie: Czech Brewmasters

Humnová sladovna Ferdinand Benešov

Sladovna Kounice

Brelex

Bruichladdich

Nerez Škorpa

Pražský kámen s.r.o.

Sahm s.r.o.

Anton Paar Czech republic s.r.o.

TPB STEAL, spol. s r.o.

Building support and Management s.r.o.

Firma Jiří Hovorka

Caragana s.r.o.


Volba je na tobě
  • Copyright © 2019 Libertas Všechna práva vyhrazena